TRÉNINGY - Marcel Vitek - LIFE FITNESS

Prejsť na obsah
AKO TRÉNUJEME?

Spolu nájdeme ideálny tréning pre Vás.
Základné tréningy
ROZHÝBANIE TELA
Iste to pozáte. Nemáte dostatok energie aby ste vôbec niečo so sebou začali robiť. Väčšinu života presedíte. Tieto tréningy slúžia na základné rozhýbanie sa, prekrvenie kĺbov a čiastočne aj spevnenie tela či šliach. Cvičenie je treba absolvovať minimálne 2x týždenne po 3 mesiace. Dobrý základ pre ďaľšie tréningy.
intenzita tréningu
60 min.        2x týždenne
TVAROVNANIE POSTAVY
Ak už robíte akýkoľvek šport, prípadne cvičíte pre zdravie a túžite po tom, aby vaša postava bola súmerná a vyvážená. Potom je tento typ tréningov práve pre Vás. Zameriame sa na časti tela, ktoré je nutné dopracovať, zväčšiť či naopak zredukovať alebo vytvarovať tak, aby ste boli so sebou spokojný/á.
intenzita tréningu
60 min.        3x týždenne
REDUKCIA HMOTNOSTI
Zlá strava, stres, životné prostredie, psychika, práca. To všetko môže vplývať na tvorbu tuku vo Vašom tele. Pri tomto type tréningu sa zameriame hlavne na zníženie obsahu tuku a celkové spevnenie tela. Samozrejme bez nastavenia vhodných stravovacích návykov to nejde.
intenzita tréningu
60 min.        3x týždenne
ÚPRAVA STRAVY A VÝŽIVOVÝ PLÁN.

Pre každý typ tréningu je po konzultácii potrebné vypracovnanie výživového plánu.
Upraví sa príjem a výdaj kalórií, výška bielkovín, sacharidov a tukov v strave.
Iba tak môže byť zaručený výsledok a Vaša spokojnosť.
Silové a kondičné tréningy.
KONDIČNÝ TRÉNING
Vhodný pre športovcov, ktorí potrebujú nabrať kondíciu pre vrcholové výkony. Ideálny doplnok k bojovým športom pre silu a výdrž. Kondičný tréning sa dá absolvovať aj ako "kruhový" kde sa ukážu výkonostné hranice. Je vhodný aj ako predpríprava na dlhodobejšie adrenalínové športy, horolezectvo, lyžovanie a pod.
intenzita tréningu
60 min.        3x týždenne
SVALOVÁ HMOTA
Ako súčasť dlhodobého procesu naberania a tvarovania svalovej hmoty, ideálne aj v kombinácii s kondičným či "kardio" tréningom. Neoddeliteľnou súčasťou je úprava stravovacích návykov a dostatok oddychu. Štýl tohto silového tréningu je dobré obmieňať každé 3 mesiace aby si svaly takpovediac nezvykli.
intenzita tréningu
60 min.        4x týždenne
ZVÝŠENIE SILY
Maximálne svalové a výkonostné zaťaženie tela. K tomuto typu tréningov je treba pristupovať s čo najväčšou opatrnosťou, aby nedošlo k poškodeniu šliach a kĺbov. Je vhodný pre naberanie čo najväčšej sily a rysovanie svalstva. Je kombináciou viacerých typov tréningov vyžadujúci 100% zdravotný stav.
intenzita tréningu
90 min.        3x týždenne
INDIVIDUÁLNY PLÁN.

Každý človek má iné nároky a každému vyhovuje niečo iné.
V takýchto prípadoch je tu individuálny plán, ktorý sa dá upraviť priamo podľa požiadaviek a schopností.
Návrat na obsah